Reklama

W wypadku na Śląsku zginął dębiczanin

27/11/2019 09:19

40-letni dębiczanin zginął w wypadku do którego doszło wczoraj na autostradzie A4 w Katowicach.

Do wypadku, jak twierdzi śląska policja, doszło tuż przed szóstą rano na wysokości Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, tuż przed węzłem Mikołowska. Z nieustalonych przyczyn kierujący oplem corsą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne, odbił się od nich i zderzył się z ciężarówką jadącą w tym samym kierunku.
W wyniku obrażeń, mimo trwającej reanimacji, zmarł 40-letni pasażer osobówki. 31-letni kierowca trafił do szpitala.

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama