Od piątku 26 czerwca, od godz. 10:00, korzystać będzie można z letnich basenów przy ul. Sobieskiego w Dębicy.
Na chętnych czekać będą: duży basen, brodzik dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej i strefa gastronomiczna. Od piątku (26 czerwca) do niedzieli (28 czerwca) basen czynny będzie od godz. 10:00 do 19:00. Później od 10:00 do 18:00. Bilet normalny od godz. 10:00 do 15:00 kosztował będzie 15 zł, ulgowy 11 zł, od godz. 15:00 do 18:00 - 11 zł (ulgowy - 9 zł). Mniej zapłacą posiadacze Dębickiej Karty mieszkańca: od 10:00 do 15:00 - 12 zł (ulg.8 zł), a od 15:00 do 18:00 - 8 zł (ulg. 6 zł). Wypożyczenie leżaka to koszt 10 zł (kaucja zwrotna - 20 zł, płatna wyłącznie gotówką).
Basen to jednak nie jedyna atrakcja, którą w wakacje proponuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy. Wraz z miastem oraz Stowarzyszeniem Teraz Dębica zaprasza na sportowe soboty na Orliku. 11 lipca odbędzie się tam turniej koszykówki. 25 lipca królować będzie siatkówka. Dwa kolejne turnieje zaplanowane są w drugim miesiącu wakacji. 2 sierpnia - szachowy, a 22 sierpnia - unihokeja. Projekt zakończy piknik sportowy, który odbędzie się 12 września.
1 sierpnia MOSiR zaprasza poza tym na Bieg Pamięci Wybuchu Powstania Warszawskiego, który odbędzie się w Parku im. Skarbek-Borowskiego. 8 sierpnia, tym razem w Parku Słonecznym, planowany jest piknik międzypokoleniowy, a 30 sierpnia na stadionie miejskim przy ul. Parkowej Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze