Reklama

W sobotę na basen za darmo

W najbliższą sobotę otwarcie sezonu wakacyjnego na zewnętrznym basenie Nemo w Pustkowie-Osiedlu. Tego dnia wstęp na obiekt będzie bezpłatny.

Na odwiedzających czekać wiele atrakcji: zjeżdżalnie dla dzieci, mini park linowy, strefa hamakowa idealna do odpoczynku, stoisko z zimnymi napojami, lodami i przekąskami, boiska do siatkówki plażowej, boisko do beach soccera.

Będzie także nowość: dmuchana trzytorowa zjeżdżalnia wodna przeznaczona dla dzieci i młodzieży.

Tego dnia wstęp na basen za darmo, od 28 czerwca obowiązywać będzie wstęp zgodnie z cennikiem. Basen zewnętrzny będzie czynny codziennie w godzinach 10:00–19:00.

A w sobotę po zamknięciu basenu, teren zamieni się w salę kinową pod gołym niebem. O 21:00 początek seansu kina letniego. Wyświetlony zostanie film zatytułowany „ Elio”. To ciepła, pełna humoru i emocji opowieść dla całej rodziny, która gwarantuje dobrą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Produkcja łączy elementy przygody i komedii, niosąc przy tym pozytywne przesłanie o przyjaźni i współpracy.
- Zabierzcie ze sobą kocyk, przekąski i dobry humor – gwarantujemy niezapomniany klimat letniego kina – zachęcają organizatorzy.

Reklama

Kolejne seanse odbędą się 24 lipca, 7 i 21 sierpnia.

Czytaj także: Będą zbierać dla Tymka

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 13:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama