W najbliższą sobotę otwarcie sezonu wakacyjnego na zewnętrznym basenie Nemo w Pustkowie-Osiedlu. Tego dnia wstęp na obiekt będzie bezpłatny.
Na odwiedzających czekać wiele atrakcji: zjeżdżalnie dla dzieci, mini park linowy, strefa hamakowa idealna do odpoczynku, stoisko z zimnymi napojami, lodami i przekąskami, boiska do siatkówki plażowej, boisko do beach soccera.
Będzie także nowość: dmuchana trzytorowa zjeżdżalnia wodna przeznaczona dla dzieci i młodzieży.
Tego dnia wstęp na basen za darmo, od 28 czerwca obowiązywać będzie wstęp zgodnie z cennikiem. Basen zewnętrzny będzie czynny codziennie w godzinach 10:00–19:00.
A w sobotę po zamknięciu basenu, teren zamieni się w salę kinową pod gołym niebem. O 21:00 początek seansu kina letniego. Wyświetlony zostanie film zatytułowany „ Elio”. To ciepła, pełna humoru i emocji opowieść dla całej rodziny, która gwarantuje dobrą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Produkcja łączy elementy przygody i komedii, niosąc przy tym pozytywne przesłanie o przyjaźni i współpracy.
- Zabierzcie ze sobą kocyk, przekąski i dobry humor – gwarantujemy niezapomniany klimat letniego kina – zachęcają organizatorzy.
Kolejne seanse odbędą się 24 lipca, 7 i 21 sierpnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze