Reklama

Renata Żabicka robiła remont. Z burmistrzem, posłem i starostą - zdjęcia i film

11/01/2020 14:32

Ekipa remontowa wpadła do Domu Kultury Mors pod koniec koncertu noworocznego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy.

Zanim jednak do tego doszło na scenie zaprezentowali się: chór prowadzony przez Alicję Stasiowską-Piwowar, orkiestra smyczkowa Marty Fortuny, zespół instrumentów dętych Andrzeja Korusa, grupa Bohema Trio w składzie: Jagoda Prucnal-Podgórska - skrzypce, Anna Prucnal - skrzypce, Jacek Podgórski - wiolonczela oraz orkiestra symfoniczna pod batutą Anastasiji Vrublevskiej i Ewy Trojan. Orkiestrze towarzyszyli soliści: sopranistka Anna Maria Balawender i baryton Karol Bonawentura Mieliński.
Więcej o koncercie w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego, który trafi do sprzedaży we wtorek 14 stycznia.

 

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama