Reklama

Maja i Apollo czekają na dom

Psy ze schroniska w Podgrodziu szukają domów i dobrych opiekunów. Do adopcji zachęcają wolontariusze z Fundacji psi Azylek.

Schronisko jest gminne, ale to fundacja i jej pracownicy je prowadzą i jak nikt znają przebywające tam zwierzęta. Psy trafiają tu z terenu całej gminy Dębica, po nieliczne zgłaszają się właściciele, inne ogłaszane są do adopcji. Tak jak Apollo i Maja. Psy są ze sobą zaprzyjaźnione i wymarzoną sytuacją byłaby taka, kiedy ktoś chciałby adoptować je razem. Ale z ochotą opuszczą schronisko także pojedynczo. 
Apollo jest psem raczej z tych niewielkich, ale to nie miniaturka. Doskonale wpasuje się do każdego fotela

Reklama

-  Grzeczna, nienachalna, lubi być przy człowieku. Nie przejawia agresji, dogaduje się z innymi psami. Ale najlepiej czuje się blisko ludzi. Bardzo fajna sunia - tak opisują Maję wolontariusze.

Obydwa psy są młode, zdrowe, zaszczepione i wykastrowane. Zostały znalezione w Nagawczynie i do schroniska trafiły dzień po dniu.

Schronisko w Podgrodziu warto odwiedzić nie tylko po to, by adoptować psa. Mile widziane są tam osoby, które zabiorą psy na spacer. To doskonała okazja do zapoznania z czworonogiem i zastanowienia się nad adopcją. 

Czytaj także: Mały puszczyk dostał szansę na życie.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/05/2026 13:00
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Emeryt - niezalogowany 2026-05-04 13:45:43

    piękne psy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama