Psy ze schroniska w Podgrodziu szukają domów i dobrych opiekunów. Do adopcji zachęcają wolontariusze z Fundacji psi Azylek.
Schronisko jest gminne, ale to fundacja i jej pracownicy je prowadzą i jak nikt znają przebywające tam zwierzęta. Psy trafiają tu z terenu całej gminy Dębica, po nieliczne zgłaszają się właściciele, inne ogłaszane są do adopcji. Tak jak Apollo i Maja. Psy są ze sobą zaprzyjaźnione i wymarzoną sytuacją byłaby taka, kiedy ktoś chciałby adoptować je razem. Ale z ochotą opuszczą schronisko także pojedynczo.
Apollo jest psem raczej z tych niewielkich, ale to nie miniaturka. Doskonale wpasuje się do każdego fotela
- Grzeczna, nienachalna, lubi być przy człowieku. Nie przejawia agresji, dogaduje się z innymi psami. Ale najlepiej czuje się blisko ludzi. Bardzo fajna sunia - tak opisują Maję wolontariusze.
Obydwa psy są młode, zdrowe, zaszczepione i wykastrowane. Zostały znalezione w Nagawczynie i do schroniska trafiły dzień po dniu.
Schronisko w Podgrodziu warto odwiedzić nie tylko po to, by adoptować psa. Mile widziane są tam osoby, które zabiorą psy na spacer. To doskonała okazja do zapoznania z czworonogiem i zastanowienia się nad adopcją.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
piękne psy
piękne psy