Reklama

Od kardynała Dziwisza dostali różaniec i medal

19/05/2020 08:27

Różaniec pobłogosławiony przez Jana Pawła II i pamiątkowy medal z wizyty ojca świętego w Fatimie przekazał Szkole Podstawowej nr 8 w Dębicy kardynał Stanisław Dziwisz.

- Chcemy podzielić się z wami wielką radością! Zwyczajnie jest tak, że prezenty otrzymuje solenizant: ten, kto ma urodziny lub imieniny. Ale święci zaskakują i, co niezwykłe, to oni rozdają prezenty! - czytamy na profilu szkoły noszącej imię Jana Pawła II.
Kardynał objął honorowym patronatem konkurs papieski organizowany przez SP nr 8, a także wyraził uznanie za zaangażowanie społeczności szkolnej w działalność Dębickiego Hospicjum Domowego, akcję charytatywną Serce dla Tymka i inicjatywę związaną z powstaniem pomnika Dziecka Utraconego.

Przeczytaj również: Pod pomnikiem zaśpiewali Barkę - zdjęcia

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama