Starostwo Powiatowe w Dębicy poinformowało dziś, że w najbliższy piątek 26 marca sprawy w Wydziale Komunikacji i Transportu załatwić będzie można tylko do godz. 14:00.
Ma to związek z wymianą serwera systemu Pojazd i Kierowca dokonywaną na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- Za utrudnienia przepraszamy - piszą urzędnicy.
Przeczytaj również: Na defibrylator potrzebują 5000 zł