Reklama

Wydział Komunikacji czynny tylko do czternastej

23/03/2021 18:08

Starostwo Powiatowe w Dębicy poinformowało dziś, że w najbliższy piątek 26 marca sprawy w Wydziale Komunikacji i Transportu załatwić będzie można tylko do godz. 14:00.

Ma to związek z wymianą serwera systemu Pojazd i Kierowca dokonywaną na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- Za utrudnienia przepraszamy - piszą urzędnicy.

Przeczytaj również: Na defibrylator potrzebują 5000 zł

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama