Reklama

U nas strefy już nie będzie. Panek wycofał się z Dębicy

05/05/2021 08:56

Przedstawiciele firmy wynajmującej samochody - Panek Car Sharing - poinformowali, że od jutra likwidują działającą do tej pory w naszymi mieście strefę.

Od kwietnia zeszłego roku, kiedy wybuchła pandemia, Panek Car Sharing zwiększył liczbę stref, czyli miejsc w których można było zostawić wypożyczony samochód, do 250.

- Czas pokazał jednak, że nie we wszystkich 250 strefach korzystaliście z usługi CarSharing tak często jak w innych, a były i takie, do których zaglądaliście niezwykle rzadko - przekonują przedstawiciele firmy.

Wśród tych miejsc, których było w sumie ponad 100, znalazła się również Dębica, dlatego nasza strefa zostanie zamknięta.

- Zamknięcie najmniej wykorzystywanych stref nie sprawi jednak, że nie będziecie mogli podróżować do tych miejsc. W dalszym ciągu możecie poruszać się po całym kraju, ale zakończenie wynajmu samochodu na minuty musi nastąpić wyłącznie w jednej ze 150. aktywnych stref - czytamy na stronie PCS. 

Reklama

Przeczytaj również: Przejazd na Sandomierskiej zamknięty, MKS zmienia trasy

 

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama