Reklama

Pasażerów oddzielać będzie biało-czerwona taśma

25/03/2020 21:10

Zaskoczeni mogą czuć się pasażerowie wsiadający do autobusów Miejskiej Komunikacji Autobusowej. Od połowy miejsc oddzielać ich będzie biało-czerwona taśma.

Zmiany wprowadzone przez MKS mają związek z zaleceniami ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego dotyczącymi ograniczenia liczby pasażerów w komunikacji miejskiej. Zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez ministra w ostatni wtorek, maksymalne napełnienie w autobusie nie może przekraczać 50% liczby miejsc przeznaczonych do siedzenia. Dlatego też połowa foteli została oddzielona taśmą, a pasażerowie proszeni są o zajmowanie tylko wyznaczonych miejsc.

Przeczytaj też: Premier wprowadza zakaz wychodzenia z domu

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama