Reklama

Nie żyje druh Władysław Zięba

20/04/2020 13:41

W niedzielę 19 kwietnia w wieku 75 lat zmarł dh. Władysław Zięba. O jego śmierci poinformowali członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Pustyni, do której należał od pół wieku.

Do jednostki OSP w Pustyni Władysław Zięba wstąpił w 1970 roku. W latach 1976 - 1992 był również pracownikiem Zakładowej Straży Pożarnej PZL WUCH Dębica. 
- Bardzo uczynny człowiek, radosny i zawsze uśmiechnięty. Bardzo życzliwy dla ludzi. Z ciepłym słowem i otwartą ręką - wspomina Krzysztof Pazdan, naczelnik OSP Pustynia.
Władysław Zięba strażacką pasję przekazał synowi Andrzejowi, który w OSP Pustynia służy jako kierowca.

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama