Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy wygrała Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim, który odbył się na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.
Każdy z młodych łyżwiarzy miał do przejechania dwa okrążenia. W klasyfikacji drużynowej liczyły się wyniki dwóch najlepszych zawodniczek i dwóch najlepszych zawodników z każdej szkoły.
W klasyfikacji drużynowej najwyższy stopień na podium zdobyli łyżwiarze z SP nr 5 w Dębicy. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się szkoły z Sanoka - Jedynka i Czwórka. Kolejne były szkoły z: Jedlicz, Odrzykonia i Sanoka (nr 6). SP nr 10 w Dębicy zdobyła 7. miejsce, pokonując szkoły z Zagórza (nr 2), Boguchwały, Sanoka (nr 2) i Krosna (nr 7). Na pozycji 12 znalazła się SP nr 9 w Dębicy.
W klasyfikacji indywidualnej medalami podzieli się łyżwiarze z Dębicy i Sanok. Wśród dziewcząt zwyciężyła Iga Kosturska z SP nr 1 w Sanoku. Na drugim miejscu była Aleksandra Kopala z SP nr 5 w Dębicy, a na trzecim Lena Wisłocka z SP nr 4 w Sanoku.
Jakub Serwatko wywalczył pierwsze, a Piotr Robel drugie miejsce w kategorii chłopców. Obaj to uczniowie SP nr 1 w Sanoku. Na miejscu trzecim znalazł się Marcel Micuła z SP nr 5 w Dębicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze