Reklama

Artur Ligęska napisał list

22/05/2019 21:55

Onet.pl publikuje list, przesłany do redakcji portalu przez przebywającego już w Polsce Artura Ligęskę. To jedyny, jak dotąd, komentarz twórcy dębickiego SOHO do jego aresztowania, skazania na dożywocie i uniewinnienia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Artur Ligęska informuje w nim m.in. o tym, że wrócił do kraju. Jednocześnie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że opuścił więzienie w Abu Zabi i mógł wrócić do rodzinnego domu.

-Ale przede wszystkim dziękuję Bogu za codzienną, namacalną opiekę i zwycięstwo w konfrontacji z diabłem. Potrzebuję czasu na zaadaptowanie się do życia po 13-miesięcznym pobycie w niezwykle trudnych warunkach więzienia i izolacji w ZEA. Proszę o uszanowanie mojej prośby... na wszystko przyjdzie czas... Podkreślam, iż jest to jedyny prawdziwy komentarz do całej sprawy i bardzo proszę o niepowielanie nieprawdziwych i niesprawdzonych informacji. Dziękujemy za wiarę, modlitwę i wsparcie... - pisze były przedsiębiorca. 

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama