Reklama

Cmentarz ogrodzony, a za ogrodzeniem śmietnik

Dębickie cmentarze toną w szkle. To efekt zeszłotygodniowych wichur, które pozrzucały znicze z grobowców, a nie wszyscy zdążyli je posprzątać . O ile jednak to można zrozumieć, o tyle wyrzucania śmieci za ogrodzenie już nie.

Cmentarz przy ul. Wielopolskiej niedawno został ogrodzony. Jednak to, co można zobaczyć za ogrodzeniem, szczególnie od południowej strony, nie wygląda dobrze. Plastikowe butelki, znicze, folie, a nawet pozostałości po obróbkach kamieniarskich. Tak, jakby komuś nie chciało się odnosić śmieci do kontenera i wyrzucił je za ogrodzenie.

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama