Reklama

Stanley Breckenridge w niedzielę wystąpi w Wiluszówce

Koncert amerykańskiego muzyka jazzowego w Wilii Wiluszówka rozpocznie się w niedzielę 31 października o godz. 19:00.

Stanley Breckenridge to wokalista, pianista i producent muzyczny ze Stanów Zjednoczonych. Jest stypendystą Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Koncertował we Francji, Hong Kongu, na Węgrzech, w Japonii, Wielkiej Brytanii, Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Na koncie ma dziesięć albumów, w tym jeden nagrany z krajowską formacją Jazz Band Ball Orchestra. Gra jazz, blues, rhythm & blues i soul. W Wiluszówce wystąpi z polską sekcją rytmiczną. Towarzyszyć mu będą kontrabasista Tolek Lisiecki i perkusista Wiesław Jamioł. Bilety w przedsprzedaży kosztowały 30 zł. W dniu koncertu trzeba będzie za nie zapłacić 50 zł.   Przeczytaj również: Dla Zbyszka Warchoła zagrali na dwanaście gitar - film i zdjęcia
 
Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama