Reklama

Występowali w Must Be The Music, teraz wystąpią w Dębicy

Wojtek Jackowiec i Piotr Kita popularność zdobyli dzięki udziałowi w polsatowskim show Must Be the Music. Tylko muzyka. W lutym obu będzie można usłyszeć w Dębicy. Wystąpią w Tapas Wine Bar, czyli dawnej Bajce.

 Wojtek Jackowiec współpracował m.in. z Wojciechem Klichem. Wśród swoich inspiracji artystycznych wymienia takich wykonawców, jak Dire Straits, Pearl Jam, Bon Jovi, Eric Clapton, Sting czy Johnny Cash.

- Świetny głos, nikt nie ma takiego dołu w Polsce, to jest dar - komplementowała go Kora w programie Must Be The Music. Tylko muzyka.

W lokalu Piotra Bassary Wojtek Jackowiec wystąpi w czwartek 7 lutego.

 

Piotr Kita zanim podbił polsatowskie show wygrał jeden z odcinków Drogi do gwiazd, programu emitowanego w telewizji TVN.

Reklama

W Must Be the Music chwaliła go przede wszystkim Elżbieta Zapendowska.

-Panie Piotrze, pan tak śpiewa, jakby pan całe życie śpiewał na estradzie. Słuchałam tego z bardzo dużą przyjemnością, pan ma wspaniałą barwę, a te doły są wręcz miłosne - mówiła.

Piotra Kitę usłyszeć będzie można w Tapas Wine Bar w piątek 15 lutego.

 

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama