Reklama

Nie żyje Stanisław Gromadzki. Miał 63 lata

Stanisław Gromadzki był wieloletnim pracownikiem Urzędu Miejskiego w Pilźnie. Pracował też jako kierowca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Parkoszu.

- Będzie nam Ciebie brakowało. Kochałeś ludzi i oni Cię kochali. Taki zawsze pozostaniesz w naszej pamięci - uśmiechnięty i serdeczny - pisze jeden z jego znajomych.

Pogrzeb Stanisława Gromadzkiego odbędzie się w sobotę 13 listopada o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Słotowej. Pochowany zostanie na cmentarzu parafialnym w Pilźnie.

 

Aplikacja na Androida

Reklama


Reklama

Wideo Debica24.pl




Reklama