W ostatnim odcinku programu Karolina Olszewska i Tymek Sobczyk zatańczyli pop. I choć Mishy Kostrzewskiemu w ich występie czegoś brakowało, to Agustin Egurrola nazwał go mistrzowskim.
- Ja uważam, że dzisiaj to było po prostu mistrzowskie. I powiem tak: było wszystko, było zróżnicowanie rytmiczne, były świetne izolacje, spotkania w punkt, była historia, było wszystko to co powinno być w dobrym występie. Brawo! - mówił przewodniczący jury.
Również Klaudia Antos przyznała, że parze udało się ją zaskoczyć.
Karolina w ostatnim odcinku była zagrożona i musiała dodatkowo zatańczyć solówkę. Po jej wykonaniu jurorzy zdecydowali, że zostaje w programie i wraz z Tymkiem przechodzi do półfinału, który w TVP oglądać będzie można w najbliższą niedzielę 21 listopada o godz. 17:15.
A jeśli chcecie pomóc podopiecznej Akademii Tańca Soul Dance zostać w programie wysyłajcie smsy o treści 3 na numer 7350 . Im więcej tym lepiej. Koszt jednego smsa to 3,69 zł.
Przeczytaj również: Według Mishy był to taniec totalny - film